Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP POLŠTÁŘE PRESIDENT Tužší péřový polštář 50 x 50 cm v bavlněném potahu, tříkomorový

Tužší péřový polštář 50 x 50 cm v bavlněném potahu, tříkomorový

Tužší péřový polštář 50 x 50 cm v bavlněném potahu, tříkomorový
DNS_P680_50X50_1.jpg
DNS_P680_m.jpg

Tento speciální polštář je tvořen třemi komorami. Vnitřní je plněna klasickým peřím, zatímco vnější vrstvy jsou plněny z 90% peřím prachovým.. Díky tomu je polštář tvrdší než klasické polštáře s jednou vrstvou. Rozměr 50 x 50 cm. Váha polštáře 490 g/m2. Detailní informace

Cena s DPH 1 900 Kč
Cena bez DPH 1 570 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu DNS_P680_50X50

Detailní popis Tužší péřový polštář 50 x 50 cm v bavlněném potahu, tříkomorový

Polštář PRESIDENT 680 z prachového peří patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep. Díky svému unikátnímu provedení je vhodný pro všechny, kteří preferují tvrdší polštáře. Jeho výplň totiž tvoří tři komory. Vnější komory jsou plněny prachovým peřím, zatímco vnitřní je tvořena klasickým peřím.DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.


Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.Složení:


materiál potahu - 100% bavlna


materiál výplně – vnější část 90% prachové peří, 10% peří; vnitřní část - 100% peříÚdržba:


Péřové polštáře je možno prát na 40°C ve speciálním přípravku (doporučujeme například přípravek značky Miele), který nepoškodí strukturu peří. Po vyprání je vhodné polštáře sušit v sušičce, aby peří zůstávalo nadýchané. Polštář můžete také bez obav nechat vyčistit v čistírně.U polštářů se doporučuje praní i dvakrát ročně.V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny i polštáře nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel. Pokud polštáře střídáte a doporučujeme nepoužívaný polštář uložit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné polštáře skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste je neskladovali ve vlhku.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Tužší péřový polštář 50 x 50 cm v bavlněném potahu, tříkomorový

Velikost polštářů 50 x 50 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky