K3 BY KENZO TAKADA

 K-3 je nová luxusní značka pro domácnost a životní styl, kterou založil světově proslulý japonský designér Kenzo Takada. Prvně byla představena v lednu 2020 v Paříži na Maison & Objet, předním veletrhu bytových dekorací spojujícím mezinárodní komunitu interiérového designu a životního stylu.

 K-3 je barevnou ódou na život; s podporou svého týmu vytvořil tento japonský designér v srdci francouzskou koncepci rozsáhlou, přesto pečlivě propracovanou kolekci, včetně židlí, pohovek, stolů, koberečků, ložního prádla, bytového textilu a doplňků. Aby designér pomohl uvést svou mimořádnou vizi k životu, využil know-how předních italských značek, včetně luxusního ložního prádla značky SFERRA. Tato vize byla inspirována východní a západní estetikou s moderním nádechem. Většina kusů proto jako součást vizuální identity značky nese značku kintsugi, poctu japonskému savoir-faire.

 Japonský designér odborně splétá dohromady organické a geometrické formy a vzory. V rámci této kolekce vytvořil Kenzo Takada tři základní témata: Sakura, Maiko a Shogun.

 Vzorníky této značky si můžete prohlédnout na našem showroomu v NEW LIVING CENTER, Šafránkova 1, Praha 5. V případě zájmu o další informace, nám můžete napsat na safrankova@alamaison.cz , nebo nám zavolejte na  telefon  +420 720 994 686