ŠICÍ ATELIÉR

ŠITÍ ZÁCLON, ZÁVĚSŮ A TEXTILNÍCH DEKORACÍ

Přímo v NEW LIVING CENTER, kde najdete náš showroom, máme také plně vybavený šicí ateliér. Náš personál vám zde zpracuje vaše záclony, závěsy, ubrusy, ložní prádlo, polštáře a další textilní interiérové dekorace. 

Na konci roku 2020 jsme odkoupili plně vybavenou šicí dílnu včetně skvělého a zkušeného personálu. Tato dílna byla založena panem Petrem Novákem a jeho ženou Mariannou Novákovou pod názvem STUDIO JKT již v roce 1994. Důležitá je pro nás především kvalita zpracování zakázek, zkušenosti této šicí dílny najdete mimo jiné i na Pražském hradě či jiných historických objektech. 

Aktuálně se naše šicí dílna rozrostla na 150 m2. Máme více než deset profesionálních šicích strojů, včetně stroje na přišívání olůvka, různé overlocky, slepý steh, dírkovačku na knoflíkové dírky a šicí stroj s velkým ramenem na přehozy a jiné velké či silnější textilní dekorace. Jsme vybaveni třemi nadstandardně velkými žehlícími stoly a profesionálními žehličkami. 

Rádi vám pomůžeme s výběrem materiálů pro vaše stínění, zaměříme vaše prostory, vybereme a nainstalujeme závěsné systémy včetně hotových zpracovaných závěsů.

Pracujeme i pro profesionály, vzhledem na velikost a vybavení naší šicí dílny jsme schopni pracovat i na velkých náročných zakázkách. 

S vaším požadavkem nás můžete kontaktovat na safrankova@alamaison.cz, nebo na telefon 720 994 686