PRODEJNA

NEW LIVING CENTER PRAHA 5

Hledáte-li kvalitní výrobky pro vybavení vašich interiérů, pak jste správně v našem obchodě À la Maison. Spolupracujeme většinou s rodinnými firmami, kde se řemeslná zkušenost dědí i po několik generací. I my jsme rodinná firma, a přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, byli spokojeni s výrobky, které si u nás zakoupíte a rádi se k nám vraceli. Nakupovat můžete přímo v našem obchodě v New Living Center na Praze 5, nebo z pohodlí domova na našem e-shopu www.alamaison.cz .

Součástí naší prodejny je i interiérové studio, kde vzniká finální tvář interiérů buď podle vlastní představy klienta, nebo podle návrhu jeho designéra či architekta. Veškeré textilní prvky profesionálně zpracujeme od návrhu až po instalaci, textilie ušijeme v naší šicí dílně, která se aktuálně rozkládá na 150 m2 a je plně vybavena profesionálními šicími stroji. 

Budete-li mít zájem o realizace vašich interiérů s našimi designéry, kontaktujte nás na atelier@alamaison.cz. Rádi vám představíme naši práci a nabídneme naše možnosti řešení.

 

À LA MAISON PRODEJNA

New Living Center 
Šafránkova 1238/1
155 00 Praha 5

Tel.: +420 720 994 686
E-mail: safrankova@alamaison.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 9.00 - 19.00 hodin
So: 9.00 - 17.00 hodin