Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP POLŠTÁŘE DIAMANT Polštář 80 x 80 cm z husího prachového peří v bavlněném potahu

Polštář 80 x 80 cm z husího prachového peří v bavlněném potahu

Doprava zdarma

Polštář 80 x 80 cm z husího prachového peří v bavlněném potahu

Polštáře z husího prachového peří v bavlněném potahu jsou skvělou volbou pro váš zdravý spánek. Rozměr 80 x 80 cm. Váha polštáře 800 g/m2. Detailní informace

Cena s DPH 9 800 Kč
Cena bez DPH 8 099 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu DNS_D680C_80X80

Detailní popis Polštář 80 x 80 cm z husího prachového peří v bavlněném potahu

Polštář DIAMANT 680 CLASSIC z husího prachového peří patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep.DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.


Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.


Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.


Složení:


materiál potahu - 100% bavlna


materiál výplně - 90% husí prachové peří, 10% peří


Údržba:


Péřové polštáře je možno prát na 40°C ve speciálním přípravku (doporučujeme například přípravek značky Miele), který nepoškodí strukturu peří. Po vyprání je vhodné polštáře sušit v sušičce, aby peří zůstávalo nadýchané. Polštář můžete také bez obav nechat vyčistit v čistírně.


U polštářů se doporučuje praní i dvakrát ročně.


V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny i polštáře nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel.
Pokud polštáře střídáte a doporučujeme nepoužívaný polštář uložit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné polštáře skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste je neskladovali ve vlhku.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Polštář 80 x 80 cm z husího prachového peří v bavlněném potahu

Velikost polštářů 80 x 80 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky