Návod na použití aromaolejů

Návod na použití aromaolejů

AROMAOLEJE

Éterické oleje používá lidstvo odnepaměti. Znaly je již dávné civilizace. Vůně rostlinných silic jsou naším mozkem přijímány nejrychleji ze všech vjemů a působí blahodárně na nervový systém, emoce a podporují imunitní systém. Mozek reaguje na vůně a vyvolává impulsy, které jsou pro naše tělo příznivé. S čichovými vjemy je spojená intelektuální i analytická část mozku. V rostlinných vůních naleznete vůně, které Vám budou příjemné i nepříjemné. Spolehněte se proto při výběru olejů na svůj nos a vyberte tu, která je Vám příjemná. Éterické oleje pohlcují nepříjemné pachy a osvěžují vzduch, jak při práci v kanceláři, tak doma při odpočinku.

Vůně esenciálních olejů Vás může provázet celým dnem.

Rady a doporučení pro bezpečné používání éterických olejů:

Aby se vůně co nejlépe rozvinula, nalijte do misky Vaší aroma lampy vodu a nakapejte 3-8 kapek esenciálního oleje, pak zapalte pod miskou čajovou svíčku. Teplem se uvolňují vonné silice a nádherně provoní celý Váš interiér.

Nepokládejte aroma olej na lakované, barvené a plastové povrchy, mohlo by dojít při neopatrné manipulaci k jejich poleptání povrchů. Pokud dojde ke kontaktu s pokožkou, postižené místo omyjte vodou. Při zasažení očí, vypláchněte vodou, při přetrvávajících potížích navštivte lékaře. Stejně tak, když dojde k požití.,

Olej do aroma lampy, nelze používat do katalytické lampy.

Éterické oleje nepatří do rukou dětem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení