Úvod LOŽNÍ PRÁDLO LOŽNÍ PRÁDLO CHRISTIAN FISCHBACHER SATIN BÍLÁ 010 Luxusní povlak na polštář SATIN bílý 70 x 90 cm

Luxusní povlak na polštář SATIN bílý 70 x 90 cm

Luxusní povlak na polštář SATIN bílý 70 x 90 cm
Satin_105_M.jpg
satin_uni_105.jpg

Luxusní ložní prádlo Christian Fischbacher vyrobené z nejjemnějšího bavlněného saténu je opravdovým požitkem. Vyberte si barevnou kombinaci dle vlastního vkusu. Povlaky se standartně uzavírají na knoflíky, u zboží na objednávku si můžete vybrat zip. Detailní informace

Cena s DPH 2 700 Kč
Cena bez DPH 2 231 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu CHF_105.010K70.90

Detailní popis Luxusní povlak na polštář SATIN bílý 70 x 90 cm

Ložní prádlo Christian Fischbacher se vyrábí na zakázku dle vašeho přání. Můžete si buď přímo objednat položku z našeho e-shopu, a nebo si vyberete z barevné škály materiálu SATIN 105 a my vám ušijeme ložní prádlo dle vašich velikostních požadavků i barevných představ. Barevný satén od firmy Christian Fischbacher je opravdu vysoce kvalitním materiálem, který patří k těm nejlepším.

Máte-li zájem o objednávku ložního prádla na zakázku, prosíme kontaktujte na nás na atelier@alamaison.cz.Téměř dvě století je firma Christian Fischbacher synonymem dokonalé švýcarské kvality a luxusu. Vysoce kvalitní látky do ložnice i koupelny s dokonalým designem vytvoří ve vašem domově oázu pohodlí, elegance a klidu. Filozofií firmy je elegance, luxus, kvalita, pohodlí a inovace. Designéři firmy Christian Fischbacher patří mezi nejvíce inovatvní v textilním průmyslu a vyhrávají prestižní textilní ocenění. Ložní povlečení od firmy Christian Fischbacher patří k nejluxusnějším na světě. Moderní technologie se kloubí s tradičním řemelným zpracováním.

Speciální nabídky