IN BLOOM

9 položek celkem
Difuzér LIFE IN BLOOM - COTTON FLOWER & AMBER
950 Kč

Svěží, vzdušná vůně bavlníkových květů vanoucích v jemném vánku, povznesená jemnými tóny konvalinky a jasmínu. Doplňkový základ ambry a jemného pižma dodávají uklidňující svěžest.

AB_BLDIF004
Difuzér LIFE IN BLOOM - LOTUS FLOWER & WATERMELON
950 Kč

Osvěžující tóny šťavnatého vodního melounu se rozplývají v květinovou harmonii jasmínu a lotosového květu, oslazené jemným pižmem.

AB_BLDIF007
Difuzér LIFE IN BLOOM - ORANGE BLOSSOM & MANDARIN
950 Kč

Sprcha jiskřivé mandarinky přináší srdce sladkého pomerančového květu a sametového kosatce s nádechem zemitého santalového dřeva.

AB_BLDIF009
Difuzér LIFE IN BLOOM - PINK PEONY & MUSK
950 Kč

Sametová vůně růžových okvětních lístků vyvěrající z voňavého záhonu. Rozkvetlé růžové pivoňky se rozvíjejí nad květinovým srdcem z jasmínu a ylang ylang, spočívající na základu...

AB_BLDIF001
Difuzér LIFE IN BLOOM - PLUM BLOSSOM & POMEGRANATE, 150 ml
950 Kč

Krásná vůně Plum Blossom & Pomegranate ve které se švestkový květ a smetanový jasmín setkávají s lahodnými tóny granátového jablka teplým základem pačuli a jantaru.

AB_BLDIF006
Difuzér LIFE IN BLOOM - SWEET MIMOSA & BERGAMOT
950 Kč

Sladká a slunečná vůně zachycující uvolněný pocit letního dne. Jiskřivé vrchní tóny čerstvého bergamotu se rozplývají v rozkvetlých vůních sladké mimózy, jasmínu a heliotropu,...

AB_BLDIF003
Difuzér LIFE IN BLOOM - WINTER JASMINE & GREEN LEAVES
950 Kč

Elegantní kytice sněhem poprášených okvětních lístků, která propůjčuje domovu sofistikovanou květinovou vůni. Krásná vůně rozkvetlé růžové pivoňky, zimní růže a sametového...

AB_XBLDIF010
Difuzér LIFE IN BLOOM - WINTER ROSE & JASMINE, 150 ml
950 Kč

Vůně růžové pivoňky, zimní růže a sametového jasmínu s nádechem jemného pižma propůjčuje domovu sofistikovanou vůni květin.

AB_BLDIF005
Difuzér LIFE IN BLOOM - WISTERIA & WHITE WOODS
950 Kč

Čistý a krémový akord zářivé konvalinky, hedvábné frézie a jemné vistárie harmonizuje nad základem pudrového pižma a měkkých dřevin.

AB_BLDIF008