Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP POLŠTÁŘE AIRELLA Polštář 60 x 80 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Polštář 60 x 80 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Polštář z velmi jemného nadýchaného polyesterového vlákna v bavlněném potahu Soft Batiste vám zajistí kvalitní spánek. Rozměr 60 x 80 cm. Váha polštáře 840 g/m2. Detailní informace

Cena s DPH 1 800 Kč
Cena bez DPH 1 488 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu DNS_A_60x80

Detailní popis Polštář 60 x 80 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Polštáře AIRELLA ze speciálně upraveného velmi jemného nadýchaného polyesterového mikrovlákna patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep.


DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.


Složení:
materiál potahu - 100% bavlna, Soft batiste
materiál výplně - 100% velmi jemný nadýchaný polyester

Údržba:
Polštáře z polyesteru je možno prát na 95°C a sušit v sušičce na max 120°C, můžete je také nechat vyčistit v čistírně.
U polštářů doporučujeme praní i dvakrát ročně.

V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny i polštáře nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel. Pokud polštáře střídáte a doporučujeme nepoužívaný polštář uložit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné polštáře skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste je neskladovali ve vlhku.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Polštář 60 x 80 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Velikost polštářů 60 x 80 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail