Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP POLŠTÁŘE AIRELLA Polštář 50 x 50 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Polštář 50 x 50 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Polštář 50 x 50 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu
Polstar_1.jpg
Polstar_2.jpg

Polštář z velmi jemného nadýchaného polyesterového vlákna v bavlněném potahu Soft Batiste vám zajistí kvalitní spánek. Rozměr 50 x 50 cm. Váha polštáře 440 g/m2. Detailní informace

Cena s DPH 1 000 Kč
Cena bez DPH 826 Kč
 Ks
Dostupnost více jak 10 ks
Kód produktu DNS_A_50X50
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
více jak 10 ks
dodání: ihned

Detailní popis Polštář 50 x 50 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Polštáře AIRELLA ze speciálně upraveného velmi jemného nadýchaného polyesterového mikrovlákna patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep.


DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.


Složení:


materiál potahu - 100% bavlna, Soft batiste


materiál výplně - 100% velmi jemný nadýchaný polyester


Údržba:


Polštáře z polyesteru je možno prát na 95°C a sušit v sušičce na max 120°C, můžete je také nechat vyčistit v čistírně.


U polštářů doporučujeme praní i dvakrát ročně.


V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny i polštáře nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel. Pokud polštáře střídáte a doporučujeme nepoužívaný polštář uložit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné polštáře skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste je neskladovali ve vlhku.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Polštář 50 x 50 cm ze speciálně upraveného polyesteru v bavlněném potahu

Velikost polštářů 50 x 50 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky