Úvod PRODUKTY PO ZNAČKÁCH DAUNENSTEP Péřová deka LOFT černá, 130x170 cm

Péřová deka LOFT černá, 130x170 cm

Černá péřová deka LOFT vás zahřeje večer u televize, nebo za chladnějších večerů třeba i na zahradě. Díky jejím rozměrům 130 x 170 cm se do ní můžete pohodlně zabalit a užívat si její povedený design. Detailní informace

Cena s DPH 9 900 Kč
Cena bez DPH 8 182 Kč
 Ks
Dostupnost 1 ks
Kód produktu DS_Q_LOFT_BLACK_130170
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
1 ks
dodání: ihned

Detailní popis Péřová deka LOFT černá, 130x170 cm

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.

Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.
Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

Složení:
materiál potahu - 100% polyester
materiál výplně - 100% peří


Údržba:
Deku doporučujeme nechávat čistit v čistírně. Drobné fleky můžete vyčistit i ručně studenou vodou. Nedoporučujeme deku prát v pračce, ani nesušte v sušičce.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky