Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP PEŘINY Duté vlákno NS4 COLD WINTER Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna v bavlněném potahu, 155 x 220 cm, Cold Winter

Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna v bavlněném potahu, 155 x 220 cm, Cold Winter

Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna v bavlněném potahu, 155 x 220 cm, Cold Winter
DNS_NS4_CoW_m.jpg
DNS_NS4_CoW_1.jpg

Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna v bavlněném potahu Soft Batiste je tou správnou volbou pro váš zdravý spánek. Rozměr peřiny 155 x 220 cm, nejvyšší teplotní bod Cold Winter. Váha peřiny 920 g/m2. Detailní informace

Cena s DPH 6 400 Kč
Cena bez DPH 5 289 Kč
 Ks
Dostupnost 4 - 6 týdnů
Kód produktu DNS_NS4_CoW_155x220

Detailní popis Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna v bavlněném potahu, 155 x 220 cm, Cold Winter

Polyesterové peřiny NEOSTEP 400 patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep a jsou vyrobeny ze speciálně upraveného jemného nadýchaného polyesterového vlákna.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
čně vyráběné peřiny italské značky DaunenStep patří ke špičkám na trhu. DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907. Mezi prémiové řady peřin a polštářů této firmy patří peřiny s označením ateliér Eccel. Kvalitu produktů garantují DaunenStepu četné certifikáty.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna, Soft batiste
materiál výplně - 100% velmi jemný nadýchaný polyester
Teplotní podmínky:
Firma DaunenStep vyrábí peřiny v několika variantách vhodných do různých teplotních podmínek. Artic Winter - vhodné do opravdu mrazivého klimatu
Cold Winter - vhodné do chladných klimatických podmínek, do málo vytápěných prostor
Classic Winter – vhodné do mírné zimy, do středně vytápěných prostor
MID Season – vhodné do teplejšího klimatu, do dobře vytápěných prostor
V našich teplotních podmínkách doporučujeme na zimu peřiny Cold Winter. V případě, že byste chtěli peřinu na léto, nejvhodnější budou peřiny MID Season.

Údržba:
Peřiny z polyesteru je možno prát na 95°C a sušit v sušičce na max 120°C. Peřiny můžete také nechat vyčistit v čistírně.
Doporučujeme je prát jednou za dva nebo tři roky. U polštářů se doporučuje praní i dvakrát ročně.

V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna v bavlněném potahu, 155 x 220 cm, Cold Winter

Velikost DNS 155 x 220 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky