Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP PEŘINY Duté vlákno NS2 Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 200 x 200 cm, MID Season

Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 200 x 200 cm, MID Season

Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 200 x 200 cm, MID Season
DNS_NS_MS_1.jpg
DNS_NS_MS_m.jpg

Peřina ze speciálního silikonem potaženého dutého polyesterového vlákna Euro-Fill v jemném polyesterovém potahu je správnou volbou pro váš zdravý spánek. Rozměr peřiny 200 x 200 cm, nejvyšší teplotní bod MID Season. Detailní informace

Cena s DPH 2 700 Kč
Cena bez DPH 2 231 Kč
 Ks
Dostupnost 4 - 6 týdnů
Kód produktu DNS_NS2_MS_200x200

Detailní popis Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 200 x 200 cm, MID Season

Polyesterové peřiny NEOSTEP 200 patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep a jsou vyrobeny ze speciálně upraveného silikonem potaženého dutého vlákna Euro-Fill. Tato speciální úprava zabraňuje tomu, aby se vlákno po vyprání slepovalo a tvořilo hrudky.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.

Složení:
materiál potahu - 100% polyesterové mikrovlákno
materiál výplně - 100% polyester, silikonem potažené duté vlákno Euro-Fill
Teplotní podmínky:
Firma DaunenStep vyrábí peřiny v několika variantách vhodných do různých teplotních podmínek. Tato peřina je k dispozici ve třech různých teplotních variantách:
Classic Winter – vhodné do mírné zimy, do středně vytápěných prostor
MID Season – vhodné do teplejšího klimatu, do dobře vytápěných prostor
TRIO 4Seasons – jde o kombinaci dvou peřin (Classic Winter a MID Season), které jsou k sobě sepnuté pomocí knoflíku a dají se od sebe proto kdykoliv oddělit; peřina je vhodná do všech typů klimatu
V našich teplotních podmínkách doporučujeme na zimu peřiny Cold Winter. V případě, že byste chtěli peřinu na léto, nejvhodnější budou peřiny MID Season.

Údržba:
Peřiny z polyesteru je možno prát na 95°C a sušit v sušičce na max 120°C. Peřiny můžete také nechat vyčistit v čistírně.
Doporučujeme je prát jednou za dva nebo tři roky. U polštářů se doporučuje praní i dvakrát ročně.

V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Peřina ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 200 x 200 cm, MID Season

Velikost DNS 200 x 200 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky