Úvod PRODUKTY PO ZNAČKÁCH DAUNENSTEP Peřina z husího prachového peří se Silver Protection DS850 WARM, 155x200 cm

Peřina z husího prachového peří se Silver Protection DS850 WARM, 155x200 cm

Doprava zdarma Výprodej

Peřina z husího prachového peří se Silver Protection DS850 WARM, 155x200 cm

Tato peřina z kvalitního husího prachového peří je produktem italské společnosti DaunenStep. Její rozměry jsou 155x200 cm. Teplotní provedení peřiny WARM znamená, že jde o peřinu vhodnou do chladné zimy a málo vytápěných prostor. Detailní informace

Cena s DPH 19 900 Kč
Cena bez DPH 16 446 Kč
 Ks
Dostupnost 2 ks
Kód produktu DS_D_DS850_WARM_155200
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
2 ks
dodání: ihned

Detailní popis Peřina z husího prachového peří se Silver Protection DS850 WARM, 155x200 cm

Výhodou peřiny DS850 je také speciální úprava potahu Silver Protection, která je protialergenní a působí antibakteriálně. Navíc zabraňuje tomu, aby se v peřinách upravoval prach.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.

Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.
Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna se Silver Protection
materiál výplně - 100% husí prachové peří první jakosti

Plnivost peří:
850 cuin (kubických palců) - čím vyšší plnivost, tím méně peří je potřeba na plnění jednoho kubického palce, maximální plnivost se pohybuje okolo 900 cuin

Údržba:
Peřiny je možno prát na 40°C ve speciálním přípravku (doporučujeme například přípravek značky Miele), který nepoškodí strukturu peří. Peřiny je vhodné po vyprání sušit v sušičce, aby peří zůstávalo nadýchané. Peřiny můžete také bez obav nechat vyčistit v čistírně.
Doporučujeme je prát jednou za dva nebo tři roky. U polštářů se doporučuje praní i dvakrát ročně.

V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel.

Pokud používáte sezónní peřiny a chcete zimní peřiny na léto uložit, doporučujeme je složit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné peřiny skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste peřiny neskladovali ve vlhku.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky