Úvod PEŘINY A POLŠTÁŘE PEŘINY A POLŠTÁŘE DAUNENSTEP PEŘINY Prachové peří D800 MID SEASON Luxusní peřina z prachového peří v Supersoft Batiste, Silver Protection, 220 x 220 cm, MID Season

Luxusní peřina z prachového peří v Supersoft Batiste, Silver Protection, 220 x 220 cm, MID Season

Luxusní peřina z prachového peří v Supersoft Batiste, Silver Protection, 220 x 220 cm, MID Season
DNS_D8_MS_m.jpg
DNS_D8_MS_1.jpg

Peřiny z prachového peří v bavlněném potahu Supersoft Batiste se Silver Protection jsou skvělou volbou pro váš zdravý spánek, i pokud se obáváte alergie na peří. Rozměr peřiny 220 x 220 cm, nejvyšší teplotní bod MID Season. Váha peřiny 340 g/m2. Detailní informace

Cena s DPH 19 000 Kč
Cena bez DPH 15 702 Kč
 Ks
Dostupnost 4 - 6 týdnů
Kód produktu DNS_D8_MS_220x220
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
0 ks

Detailní popis Luxusní peřina z prachového peří v Supersoft Batiste, Silver Protection, 220 x 220 cm, MID Season

Peřiny D800 z prachového peří mají potah se speciální úpravu vláken tzv. Silver Protection, která odpuzuje roztoče a zabraňuje usazování prachu.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.
Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna, Supersoft Batiste, Silver protection - speciální úprava vláken Silver Protection odpuzuje roztoče a zabraňuje usazování prachu
materiál výplně - 100% prachové peří

Plnivost peří:
880 cuin (kubických palců) - čím vyšší plnivost, tím méně peří je potřeba na plnění jednoho kubického palce, maximální plnivost se pohybuje okolo 900 cuin

Teplotní podmínky:
Firma DaunenStep vyrábí peřiny v několika variantách vhodných do různých teplotních podmínek.
Artic Winter - vhodné do opravdu mrazivého klimatu
Cold Winter - vhodné do chladných klimatických podmínek, do málo vytápěných prostor
Classic Winter – vhodné do mírné zimy, do středně vytápěných prostor
MID Season – vhodné do teplejšího klimatu, do dobře vytápěných prostor
V našich teplotních podmínkách doporučujeme na zimu peřiny Cold Winter nebo Classic Winter. V případě, že byste chtěli peřinu na léto, nejvhodnější budou peřiny MID Season.

Údržba:
Peřiny je možno prát na 40°C ve speciálním přípravku (doporučujeme například přípravek značky Miele), který nepoškodí strukturu peří. Peřiny je vhodné po vyprání sušit v sušičce, aby peří zůstávalo nadýchané. Peřiny můžete také bez obav nechat vyčistit v čistírně.
Doporučujeme je prát jednou za dva nebo tři roky. U polštářů se doporučuje praní i dvakrát ročně.

V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel.
Pokud používáte sezónní peřiny a chcete zimní peřiny na léto uložit, doporučujeme je složit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné peřiny skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste peřiny neskladovali ve vlhku.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Luxusní peřina z prachového peří v Supersoft Batiste, Silver Protection, 220 x 220 cm, MID Season

Velikost DNS 220 x 220 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky