VERTIKÁLNÍ STÍNĚNÍ

S vertikálními žaluziemi lze přesně ovládat světlo v místnosti i při extrémních úhlech dopadu. Poskytují vizuální ochranu a flexibilně a přesně ovládají příchozí světlo. Mohou být vertikálně nastaveny v krocích a mohou dokonce reagovat na extrémní úhly dopadu. Je snadné je používat na vodorovných, nakloněných nebo zakřivených plochách. To znamená, že textilní řešení lze aplikovat i na nestandardní povrchy. Vertikální žaluzie se spolu s našimi technickými řešeními snadno ovládají jak manuálně, tak je možné využít motorického pohonu.

Nabídka materiálů pro vertikální žaluzie sahá od průhledných až po neprůhledné textilie. Textilie mohou být jednobarevné a hladké, nebo se strukturou či vzorem. Umíme vám zpracovat i lamely s digitálním potiskem, kde design může přesahovat i přes jednotlivé lamely a lze je libovolně zvětšovat přes několik lamel lamel dle požadavku. 

Nabídnout vám můžeme i akustické vertikální žaluzie od švýcarského dodavatele CRÉATION BAUMANN, který se na akustické textilie specializuje.