EUSTERGERLING

 Společnost Eustergerling Textile Group GmbH byla založena v roce 2007 v Bad Bernecku. Jeden ze zakladatelů navazuje na odkaz svého předka Karla Eustergerlinga, který v první polovině 20. století působil v Mühlhausenu v Durynsku jako věhlasný truhlář, čalouník a dekoratér textilu.

 Uvedení první Eustergerlingovy kolekce dekoračních látek a závěsů předcházela dlouhá léta intenzivní práce. Výsledkem je paleta látek od klasických florentských výšivek, přes ultramoderní hladké hedvábí a tafty až po dvojité látky a výpalky s avantgardními prvky. Hlavním cílem designéra bylo ukázat krásu moderních textilií, se kterými lze vytvořit libovolné styly interiéru a nalézt jakákoli barevná řešení. Nyní portfolio obsahuje více než 50 kolekcí, které se úspěšně prodávají ve více než 50 zemích světa.

 Vzorníky látek najdete na našem showroomu v New Living Center na Praze 5, Šafránkova 1. Máte-li zájem o radu, další informace, či chcete-li si sjednat schůzku, prosíme kontaktujte nás na atelier@alamaison.cz, nebo na telefonu +420 720 994 686. Velmi rádi Vám budeme k dispozici.