Esenciální olej PINK PEPPER & TONKA 12 ml

Esenciální olej PINK PEPPER & TONKA je směsicí aromatického růžového pepře a šumivého bergamotu, obohacená základními tóny medových bobů tonka a pikantního pačuli. Detailní informace

Cena s DPH € 6,2
Cena bez DPH € 5,1
 ks
Dostupnost více jak 10 ks
Kód produktu AB_ABFO170
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
více jak 10 ks
dodání: ihned

Detailní popis Esenciální olej PINK PEPPER & TONKA 12 ml


Vonné oleje příjemně provoní vaše okolí a zároveň pozitivně ovlivní vaši náladu. Obklopte se vonnými esencemi doma, v kanceláři nebo v autě.  • Vonné esence působí pozitivně na vaši psychickou stránku.

  • Zlepší vaše pracovní výkony, dodají chybějící energii a oddálí únavu při zdlouhavých jednáních.

  • Během dlouhých jízd v autě vám pomohou udržet koncentraci a zmírní stres.


Jak vonné oleje používat  • Vonné oleje od Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.

  • Stačí nakapat 2-3 kapky vonného oleje do aromalampy a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aromaterapie a vašeho oblíbeného oleje vám vykouzlí uvolňující, hřejivou atmosféru s pohledem na plápolající svíčku.

  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, což oceníte při dlouhé jízdě autem.

  • Oleje je možné použít i do sonických aromadifuzérů. Vzhledem k jejich složení mohou způsobovat větší nános olejových usazenin na dně vodní nádrže a elektrický difuzér je třeba častěji čistit.


Ashleigh & Burwood představili vonné oleje ve své nabídce v roce 1993 jako svůj vůbec první produkt. Vonné oleje prodávané v malých 12ml lahvičkách jsou tradičním produktem na trhu s bytovými vůněmi a dodnes se drží na špičce nejprodávanějších artiklů této značky.


Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Esenciální olej PINK PEPPER & TONKA 12 ml

Typ vůně ovocná a exotická

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky