Úvod PRODUKTY PO ZNAČKÁCH DAUNENSTEP Chránič matrace ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 120 x 200 cm

Chránič matrace ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 120 x 200 cm

Chránič matrace ze speciálně upraveného silikonem potaženého dutého polyesterového vlákna Euro-Fill v jemném polyesterovém potahu vám zpříjemní váš spánek. Rozměr chrániče je 120 x 200 cm. Detailní informace

Cena s DPH 3 100 Kč
Cena bez DPH 2 562 Kč
 Ks
Dostupnost 4 - 6 týdnů
Kód produktu DNS_NS_t_120x200

Detailní popis Chránič matrace ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 120 x 200 cm

Chránič matrace NEOSTEP-topper patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep a je vyroben ze speciálně upraveného jemně nadýchaného poleysteru. Hlavním účelem chrániče je prodloužení životnosti vaší matrace. Jeho výhodou je ale také jeho hřejivost.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna, Soft batiste
materiál výplně - 100% velmi jemný nadýchaný polyester
Teplotní podmínky:
Firma DaunenStep vyrábí peřiny v několika variantách vhodných do různých teplotních podmínek. Artic Winter - vhodné do opravdu mrazivého klimatu
Cold Winter - vhodné do chladných klimatických podmínek, do málo vytápěných prostor
Classic Winter – vhodné do mírné zimy, do středně vytápěných prostor
MID Season – vhodné do teplejšího klimatu, do dobře vytápěných prostor
V našich teplotních podmínkách doporučujeme na zimu peřiny Cold Winter. V případě, že byste chtěli peřinu na léto, nejvhodnější budou peřiny MID Season.

Údržba:
Polyesterové vyrovnávací podložky je možno prát na 95°C a sušit v sušičce na max 120°C. Můžete je také nechat vyčistit v čistírně.

Příslušenství Chránič matrace ze speciálně upraveného polyesterového vlákna, 120 x 200 cm

Speciální nabídky