Úvod PRODUKTY PO ZNAČKÁCH DAUNENSTEP Chránič matrace z prachového peří v bavlněném potahu, 200 x 200 cm

Chránič matrace z prachového peří v bavlněném potahu, 200 x 200 cm

Chránič matrace z prachového peří v bavlněném potahu prodlouží životnost vaší matrace a také vám zpříjemní spánek. Rozměr chrániče je 200 x 200 cm. Váha výplně chrániče cca 3200 g. Detailní informace

Cena s DPH 33 100 Kč
Cena bez DPH 27 355 Kč
 Ks
Dostupnost 4 - 6 týdnů
Kód produktu DNS_N_US_t_200x200
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
0 ks

Detailní popis Chránič matrace z prachového peří v bavlněném potahu, 200 x 200 cm

Chránič matrace NUVOLA ULTRA SOFT z prachového patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep. Hlavním účelem chrániče je prodloužení životnosti vaší matrace. Jeho výhodou je ale také jeho hřejivost. V porovnání s chráničem NUVOLA je tento chránič měkčí a více nadýchaný.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.
Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna
materiál výplně - 90% prachové peří, 10% peří
Údržba:
Vyrovnávací podložky je možno prát na 40°C ve speciálním přípravku (doporučujeme například přípravek značky Miele), který nepoškodí strukturu peří. Po vyprání sušit doporučujeme sušit v sušičce, aby peří zůstávalo nadýchané. Peřiny můžete také bez obav nechat vyčistit v čistírně.

Příslušenství Chránič matrace z prachového peří v bavlněném potahu, 200 x 200 cm

Speciální nabídky