Úvod PRODUKTY PO ZNAČKÁCH DAUNENSTEP Chránič matrace z peří v bavlněném potahu, 90 x 200 cm

Chránič matrace z peří v bavlněném potahu, 90 x 200 cm

Chránič matrace z peří v bavlněném potahu vám zpříjemní váš spánek, ať již vám bývá v noci zima, nebo si přejete měkčí spaní. Rozměr podložky je 90 x 200 cm. Váha výplně chrániče cca 1000 g. Detailní informace

Cena s DPH 5 600 Kč
Cena bez DPH 4 628 Kč
 Ks
Dostupnost 4 - 6 týdnů
Kód produktu DNS_N_t_90x200

Detailní popis Chránič matrace z peří v bavlněném potahu, 90 x 200 cm

Péřový chránič matrace NUVOLA patří mezi produkty italské společnosti DaunenStep. Hlavním účelem chrániče je prodloužení životnosti vaší matrace. Jeho výhodou je ale také jeho hřejivost.

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.
Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.
Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna
materiál výplně - 20% prachové peří, 80% peří
Údržba:
Vyrovnávací podložky je možno prát na 40°C ve speciálním přípravku (doporučujeme například přípravek značky Miele), který nepoškodí strukturu peří. Po vyprání sušit doporučujeme sušit v sušičce, aby peří zůstávalo nadýchané. Peřiny můžete také bez obav nechat vyčistit v čistírně.

Příslušenství Chránič matrace z peří v bavlněném potahu, 90 x 200 cm

Speciální nabídky