Úvod KOUPELNA RUČNÍKY A OSUŠKY JEDNOBAREVNÉ SUPERWUSCHEL SUPERWUSCHEL saunová osuška 80x200 cm bílá

SUPERWUSCHEL saunová osuška 80x200 cm bílá

Tato kolekce nabízí skvělou kvalitu a atraktivní barvy pro vaše koupelny. Na dotek velmi jemné ručníky jsou při utírání velmi šetrné k vaši pokožce. Kvalitní bavlna a vysoká gramáž 550 g/m2, jim dodává skvělé absorpční vlastnosti a stálobarevnost. Detailní informace

Cena s DPH 1 540 Kč
Cena bez DPH 1 273 Kč
 Ks
Dostupnost 2 - 4 týdny
Kód produktu M_0_1725_8775_001_080200
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
0 ks

Detailní popis SUPERWUSCHEL saunová osuška 80x200 cm bílá

Řada SUPERWUSCHEL se vyrábí od samého počátku v Německu, a je nepostradatelnou součástí nabídky již od roku 1975. Produkce řady se nese v duchu charakteristické německé odbornosti a díky tomu je považována za kultovní klasiku. Po několik desetiletí tato řada určovala standardy kvality ostatních žakárových kolekcí značky Möve, a dá se s nimi také ideálně kombinovat. Ručníky z řady SUPERWUSCHEL jsou navíc doplněny o nadčasové maličkosti, které dodávají této řadě na jedinečnosti: charakteristický dutý lem, vyšitý symbol značky Möve v odpovídající barvě nebo kvalitní závěsné poutko. Výjimečně široká škála barev nyní obsahuje 20 klasických i moderních odstínů.

Na jaře 2017 bude kolekce SUPERWUSCHEL uvedena na trh s další inovací. Na nejnovější úroveň kvality, které bylo dosaženo nepřetržitým vývojem a kterou ztělesňuje nebývalá jemnost textury a úžasný objem smyček, mělo vliv hned několik faktorů. Dále jsme kolekci obohatili o sedm novým překrásných barev.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry SUPERWUSCHEL saunová osuška 80x200 cm bílá

Gramáž 530 g/m2
Materiál bavlna
Produkt saunová osuška
Produktová řada Superwuschel
Barva bílá
Velikost 80 x 200 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail