Úvod KOUPELNA RUČNÍKY A OSUŠKY WELLNESS RELAX RELAX osuška 80x150 cm, béžový patchwork +

RELAX osuška 80x150 cm, béžový patchwork +

Naše nová řada RELAX, vyrobená ze 100% bavlněného froté, splní vše, co očekáváte od líného dne plného wellness a relaxace v sauně nebo lázních. Přírodně barvené župany, osušky a ručníky na ruce i do sauny nabízejí velmi decentní směs mozaikovitých vzorů. Detailní informace

Cena s DPH 1 800 Kč
Cena bez DPH 1 488 Kč
 Ks
Dostupnost 1 ks
Kód produktu M_1_0934_1130_071_080150
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
1 ks
dodání: ihned

Detailní popis RELAX osuška 80x150 cm, béžový patchwork +

Rituály péče o sebe a své tělo byly od nepaměti součástí zdravého života v rovnováze. Dnes si takové rituály můžeme navíc dopřát s proprietami, které mají jedinečný harmonický design. Ručníky, župany a elegantní doplňky značky möve jsou proto absolutní nezbytností.

Naše nová řada RELAX, vyrobená ze 100% bavlněného froté, splní vše, co očekáváte od líného dne plného wellness a relaxace v sauně nebo lázních. Přírodně barvené osušky a ručníky na ruce i do sauny nabízejí velmi decentní směs mozaikovitých vzorů. Stejný design je navíc dostupný i ve formě ručníkové sukně ve stylu kiltu, sarongu nebo županu s kapucou. Ten je vyroben z lehčí froté tkaniny, než ostatní produkty z této řady. Perfektní design této řady je výsledkem speciální spřádací techniky, při které je vzorek složen z měkkých smyček v částečně tmavších vroubcích.

Speciální součástí kolekce je ručník dostupný ve třech velikostech s jednoduchou žebrovanou strukturou. Díky ní je velice lehký (pouze 300 g/m2) a výborně se hodí na cesty.

K doplnění froté kolekce o doplňky výborně poslouží elegantní řada koupelnových doplňků CEMENT nebo praktické úložné koše TWO TONE.

Proč zvolit tuto kolekci?

Vysoká kvalita s pocitem pohodlí ve 100% bavlněném froté
Dvě různé varianty designu: mozaikový (480 g/m2) a žebrovaný (300 g/m2)
Dostupné jako malé ručníky, osušky i ručníky do sauny
Skvělé ke kombinaci v rámci řady samotné nebo s naší řadou WELLNESS
Doplněno jedinečným županem s kapucou, kiltem a sarongem v mozaikovém designu, a koupelnovou předložkou Linentwist (70 % bavlna / 30 % len).

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky