Úvod PRODUKTY PO ZNAČKÁCH DAUNENSTEP Přehoz z prachového peří IDEA MEDIUM A438B, 270x260 cm

Přehoz z prachového peří IDEA MEDIUM A438B, 270x260 cm

Doprava zdarma

Přehoz z prachového peří  IDEA MEDIUM A438B, 270x260 cm

Tento přehoz z prachového peří bude stylovým doplňkem vaší ložnice. Je možno ho využít také jako pokrývku. Jeho rozměry jsou 270 x 260 cm. Přehoz je v provedení MEDIUM, což znamená, že je vhodný na zimu do středně vytápěných prostor. Detailní informace

Cena s DPH 28 900 Kč
Cena bez DPH 23 884 Kč
 Ks
Dostupnost 1 ks
Kód produktu DS_Q_A438B_IDEAMED
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
1 ks
dodání: ihned

Detailní popis Přehoz z prachového peří IDEA MEDIUM A438B, 270x260 cm

DaunenStep je italská rodinná firma, která byla založena již v roce 1907 a jejíž ručně vyráběné peřiny patří ke špičkám na trhu. Prémiové řady peřin a polštářů od DaunenStepu pochází z ateliéru Eccel, který je pojmenován po rodině Eccelů, jimž společnosti již od založení patří.

Za kvalitu produktů DaunenStepu ručí četné certifikáty. Jedním z nich je Nomite, který garantuje, že je peří kvalitně vyčištěno a neobsahuje roztoče. Díky tomu si nyní i alergici mohou dopřát spánek pod kvalitními péřovými peřinami.
Dalším certifikátem je například Oeko-Tex 100, který je nejdůležitější ekologickou známkou v textilním světě. Produkty s tímto označením byly analyzovány mezinárodním institutem pro výzkum a testování v oboru nezávadnosti textilií, což zaručuje jejich nezávadnost pro člověka.
DaunenStep je také členem asociace EDFA (Mezinárodní asociace pro peří a péřové výrobky), která dohlíží na správný chov hus. Společnost používá peří výhradně z certifikovaných chovů, u kterých je garantováno správné zacházení se zvířaty v souladu s německou normou TUV.
Dále je DaunenStep členem IDFB (International Down and Feather Bureau), světové asociace, která seskupuje producenty péřových výrobků a instituty provádějící analýzy. Průběžně prováděné testy v členských i nezávislých laboratořích zajišťují kvalitu surovin i hotových produktů.

Složení:
materiál potahu - 100% bavlna
materiál výplně - 100% prachové peří

Plnivost peří:
720 cuin (kubických palců) - čím vyšší plnivost, tím méně peří je potřeba na plnění jednoho kubického palce, maximální plnivost se pohybuje okolo 900 cuin

Údržba:
Přehoz doporučujeme nechávat čistit v čistírně. Drobné fleky můžete vyčistit i ručně studenou vodou. Přehoz neperte v pračce, ani nesušte v sušičce.

V rámci každodenní údržby je vhodné peřiny nejdříve nechat vyvětrat a teprve potom zastýlat postel.
Pokud používáte sezónní peřiny a chcete zimní peřiny na léto uložit, doporučujeme je složit například do bavlněného vaku, aby peří mohlo dýchat. Upozorňujeme, že není vhodné peřiny skladovat ve vakuových pytlích, protože může dojít k porušení struktury prachového peří. Také dejte pozor, abyste peřiny neskladovali ve vlhku.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky