Úvod LOŽNÍ PRÁDLO LOŽNÍ PRÁDLO CHRISTIAN FISCHBACHER SATIN BÍLÁ 010 Luxusní povlak na peřinu SATIN bílý 200x200 cm

Luxusní povlak na peřinu SATIN bílý 200x200 cm

Luxusní povlak na peřinu SATIN bílý 200x200 cm
Satin_105_M.jpg
satin_uni_105.jpg

Luxusní ložní prádlo Christian Fischbacher vyrobené z nejjemnějšího bavlněného saténu je opravdovým požitkem. Vyberte si barevnou kombinaci dle vlastního vkusu. Povlaky se standartně uzavírají na knoflíky, u zboží na objednávku si můžete vybrat zip. Detailní informace

Cena s DPH 9 600 Kč
Cena bez DPH 7 934 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu CHF_105.010D200.200

Detailní popis Luxusní povlak na peřinu SATIN bílý 200x200 cm

Ložní prádlo Christian Fischbacher se vyrábí na zakázku dle vašeho přání. Můžete si buď přímo objednat položku z našeho e-shopu, a nebo si vyberete z barevné škály materiálu SATIN 105 a my vám ušijeme ložní prádlo dle vašich velikostních požadavků i barevných představ. Barevný satén od firmy Christian Fischbacher je opravdu vysoce kvalitním materiálem, který patří k těm nejlepším.

Máte-li zájem o objednávku ložního prádla na zakázku, prosíme kontaktujte na nás na atelier@alamaison.cz.Téměř dvě století je firma Christian Fischbacher synonymem dokonalé švýcarské kvality a luxusu. Vysoce kvalitní látky do ložnice i koupelny s dokonalým designem vytvoří ve vašem domově oázu pohodlí, elegance a klidu. Filozofií firmy je elegance, luxus, kvalita, pohodlí a inovace. Designéři firmy Christian Fischbacher patří mezi nejvíce inovatvní v textilním průmyslu a vyhrávají prestižní textilní ocenění. Ložní povlečení od firmy Christian Fischbacher patří k nejluxusnějším na světě. Moderní technologie se kloubí s tradičním řemelným zpracováním.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Luxusní povlak na peřinu SATIN bílý 200x200 cm

Rozměr přikrývky 200 x 200 cm

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky