Úvod SVÍČKY, SVÍCNY, LUCERNY VONNÉ SVÍČKY JEWEL Vonná svíčka JEWEL, meruňka a šafrán, doba hoření 50 hodin

Vonná svíčka JEWEL, meruňka a šafrán, doba hoření 50 hodin

Vonná svíčka JEWEL, meruňka a šafrán, doba hoření 50 hodin
Candles&Scents_Mood.jpg
Jewel_Mood.jpg
Jewel_Still.jpg

Dopřejte si luxusu s novou vonnou svíčkou vonící po meruňkách a šafránu. Spojení zářivých barev, zrcadlového skla a dárkové krabičky v achátovém designu potěší každého. Vonná svíčka vám pomůže navodit atmosféru exkluzivních lázní přímo u vás doma. Detailní informace

Cena s DPH 490 Kč
Cena bez DPH 405 Kč
 Ks
Dostupnost více jak 10 ks
Kód produktu MD_4_4099_011
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
více jak 10 ks
dodání: ihned
Prodejna Palladium:
0 ks

Detailní popis Vonná svíčka JEWEL, meruňka a šafrán, doba hoření 50 hodin

Značka Möve představuje dlouhodobou kvalitu a sofistikovaný design s nálepkou Made in Germany. Typický pro Möve je nápaditý a inovativní přístup, co se týče froté ručníků.

Nová kolekce JEWEL se vyžívá ve svůdných barvách drahokamů a vzorech klenotů, které se pomocí komplikované žakárové tkací techniky přenášejí na smyčkovou tkaninu výsledného froté. Design je inspirován typickou strukturou achátu: živá struktura drahokamů se elegantně odráží v zářivých odstínech a nepravidelných vzorech na tkanině. Design je dostupný ve třech různých verzích: celý achátový, pruhovaný nebo pruhovaný ručník s luxusním velurovým lemem v achátovém designu.

K doplnění a kombinování této nápadité kolekce se skvěle hodí jednobarevná řada SUPERWUSCHEL, ta je navíc vyráběna ze stejně nadýchaného základu (530 g/m2) jako JEWEL.

Kromě ručníků a osušek nabízí značka möve také pruhované velurové župany se šálovým límcem pro ženy i muže, a to v barvě lesních plodů a královské modři.

Nabídku kolekce doplňují vysoce kvalitní svíčky ve třech různých barvách a vůních: meruňka a šafrán, růžový grapefruit a lipový květ. Ty jsou zabaleny v nádobě ze zrcadlového skla a v krabičce odpovídající barvy, která přebírá od ručníků jejich achátový design.

Speciální nabídky

Značka

Novinky na e-mail