Úvod SVÍČKY, SVÍCNY, LUCERNY VONNÉ SVÍČKY JEWEL Vonná svíčka JEWEL, lipový květ, doba hoření 50 hodin

Vonná svíčka JEWEL, lipový květ, doba hoření 50 hodin

Vonná svíčka JEWEL, lipový květ, doba hoření 50 hodin
Candles&Scents_Mood.jpg
Jewel_Mood.jpg
Jewel_Still.jpg

Dopřejte si luxusu s novou vonnou svíčkou vonící po lipovém květu. Spojení zářivých barev, zrcadlového skla a dárkové krabičky v achátovém designu potěší každého. Vonná svíčka vám pomůže navodit atmosféru exkluzivních lázní přímo u vás doma. Detailní informace

Cena s DPH 490 Kč
Cena bez DPH 405 Kč
 Ks
Dostupnost 2 ks
Kód produktu MD_4_4099_041
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
2 ks
dodání: ihned
Prodejna Palladium:
0 ks

Detailní popis Vonná svíčka JEWEL, lipový květ, doba hoření 50 hodin

Značka Möve představuje dlouhodobou kvalitu a sofistikovaný design s nálepkou Made in Germany. Typický pro Möve je nápaditý a inovativní přístup, co se týče froté ručníků.

Nová kolekce JEWEL se vyžívá ve svůdných barvách drahokamů a vzorech klenotů, které se pomocí komplikované žakárové tkací techniky přenášejí na smyčkovou tkaninu výsledného froté. Design je inspirován typickou strukturou achátu: živá struktura drahokamů se elegantně odráží v zářivých odstínech a nepravidelných vzorech na tkanině. Design je dostupný ve třech různých verzích: celý achátový, pruhovaný nebo pruhovaný ručník s luxusním velurovým lemem v achátovém designu.

K doplnění a kombinování této nápadité kolekce se skvěle hodí jednobarevná řada SUPERWUSCHEL, ta je navíc vyráběna ze stejně nadýchaného základu (530 g/m2) jako JEWEL.

Kromě ručníků a osušek nabízí značka möve také pruhované velurové župany se šálovým límcem pro ženy i muže, a to v barvě lesních plodů a královské modři.

Nabídku kolekce doplňují vysoce kvalitní svíčky ve třech různých barvách a vůních: meruňka a šafrán, růžový grapefruit a lipový květ. Ty jsou zabaleny v nádobě ze zrcadlového skla a v krabičce odpovídající barvy, která přebírá od ručníků jejich achátový design.

Značka

Novinky na e-mail