Úvod INTERIÉROVÉ STUDIO ZNAČKY, SE KTERÝMI RÁDI PRACUJEME INTERIÉROVÉ LÁTKY, TAPETY A KOBERCE

INTERIÉROVÉ LÁTKY, TAPETY A KOBERCE

Tapety

Vliesové tapety se vyrábějí z netkané textilie, které se vyrábějí česáním polyesterových a celulózových vláken, vlákna jsou vzájemně svázaná pojivem. Tapety se vyznačují skvělou rozměrovou stabilitou a vysokou propustností vzduchu a vodní páry. Nosná vrstva je lisovaná a vyhlazovaná, na vytváření vzorů se používá PVC pěna nebo polyakrylát. Velmi snadno se aplikují na stěnu, kdy se lepidlo nanáší pouze na stěnu a tapeta se přikládá suchá - odpadá tak máčení a provhlčování tapet. Velmi snadno se také odstraňují ze stěny.

 Vinylové tapety na zeď jsou velmi oblíbené díky vysoké odolnosti povrchu a snadné údržbě. Jsou plně omyvatelné, otěruvzdorné, odolné proti mechanickému poškození (poškrábání) a částečně tepelně izolují. Jsou vhodné i do vlhkých prostorů jako jsou koupelny nebo kuchyně. Vinylové tapety se vyrábějí z PVC (umělá hmota), zadní strana vinylové tapety na zeď může být buďto z papíru nebo z vliesu. Vinylové tapety snadněji zakryjí drobné nerovnosti podkladové zdi.

 Textilní tapety jsou exkluzivním doplňkem interiérů. Vrchní vrstva je vyrábí z textilu, a v interiéru vypadá velmi luxusně. Textilní tapety jsou náročnější na údržbu a patří k cenově náročnějším. 


V případě vašeho zájmu o jakékoli produkty našich značek vám rádi poskytneme další informace na tel. 602 790 392, nebo na e-mailu atelier@alamaison.cz

Vzorníky linteriérových látek a tapet  si můžete prohlédnout na našem showroomu v New Living Center na Praze 5, Šafránkova 1. 

HOULÈS

HOULÈS

Félix a jeho syn André Houlès založili společnost Houlès v roce 1928 v Paříži. Tvůrce a návrhář doplňků a dekorativních látek prodává své kolekce profesionálům po celém světě. Houlèsovi výtvory jsou často vybírány pro výzdobu paláců jako je zámek Le Château de Versailles nebo prezidentské rezidence ve Francii. 

BYRON AND BYRON

BYRON AND BYRON

Společnost BYRON AND BYRON vznikla v roce 1984. Vyrábí garnýže, závěsové tyče a pozlacené, malované i leštěné doplňky do interierového designu. Výroba je založená na vysoké závislosti na dovednosti a pozornosti týmu.

À LA MAISON INTERIÉROVÉ STUDIO

Máte - li zájem o naše služby, kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Speciální nabídky

Novinky na e-mail