Úvod TAPETY MORRIS & CO PURE MORRIS PURE TRELLIS Tapeta PURE TRELLIS 216529, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE TRELLIS 216529, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE TRELLIS 216529, kolekce PURE MORRIS
Pure-Trellis.jpg

Tapeta PURE TRELLIS s motivem indických kachliček, který byl překreslen do moderního designu. Opakující se struktura keře a květin je zvětšena a vyplňuje celý obrazec. Bílo-šedý motiv na zlatém základě. 1 role - 0,52 x 10 m. Vzor se opakuje po 32 cm. Detailní informace

Cena s DPH 2 810 Kč
Cena bez DPH 2 322 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu MOR_216529

Detailní popis Tapeta PURE TRELLIS 216529, kolekce PURE MORRIS

William Morris věřil, že každý má právo na krásný dům. Proto jeho luxusní díla působí nadčasově a obdivuhodně i v současné době. Své místo najdou v rodinných domech, velkých venkovských domech a butikových hotelích po celém světě.  


Kolekce PURE MORRIS – SEVERNÍ TAPETY zachycují houževnatost dramatické krajiny Islandu. Dech beroucí kolekce dosahuje měkkých mlhavých břehů, kde se jemné akvarelové tóny setkávají s jemnými slídovými povrchovými úpravami. Neutrální barevná paleta poukazuje na podstatu islandských dobrodružství a vášeň Williama Morrise pro tuto zemi.

Toto zboží je vyrobeno na zakázku a podléhá tedy Smlouvě o dílo. Dle platných obchodních podmínek není možné jej vrátit bez udání důvodů ve stanovené lhůtě 14 dnů od zakoupení výrobku. Při objednání zboží požadujeme zálohu 100%.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Tapeta PURE TRELLIS 216529, kolekce PURE MORRIS

Barva multicolor
Vzor ostatní
Materiál vlies

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail