Úvod TAPETY MORRIS & CO PURE MORRIS PURE SCROLL Tapeta PURE SCROLL 216547, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE SCROLL 216547, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE SCROLL 216547, kolekce PURE MORRIS
Pure-Scroll.jpg

Tapeta PURE SCROLL, kde se inspirací stala obyčejná dlaždice. Tento jednoduchý a inteligentní design působí velmi nadčasově. Kombinace třpytivě zlaté a černé. 1 role 0,68 x 10 m. Vzor se opakuje po 21,3 cm. Detailní informace

Cena s DPH 4 310 Kč
Cena bez DPH 3 562 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu MO_216547

Detailní popis Tapeta PURE SCROLL 216547, kolekce PURE MORRIS

William Morris věřil, že každý má právo na krásný dům. Proto jeho luxusní díla působí nadčasově a obdivuhodně i v současné době. Své místo najdou v rodinných domech, velkých venkovských domech a butikových hotelích po celém světě.  


Kolekce PURE MORRIS – SEVERNÍ TAPETY zachycují houževnatost dramatické krajiny Islandu. Dech beroucí kolekce dosahuje měkkých mlhavých břehů, kde se jemné akvarelové tóny setkávají s jemnými slídovými povrchovými úpravami. Neutrální barevná paleta poukazuje na podstatu islandských dobrodružství a vášeň Williama Morrise pro tuto zemi.


Toto zboží je vyrobeno na zakázku a podléhá tedy Smlouvě o dílo. Dle platných obchodních podmínek není možné jej vrátit bez udání důvodů ve stanovené lhůtě 14 dnů od zakoupení výrobku. Při objednání zboží požadujeme zálohu 100%.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Tapeta PURE SCROLL 216547, kolekce PURE MORRIS

Barva hnědá
Vzor ostatní
Materiál vlies

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail