Úvod TAPETY MORRIS & CO PURE MORRIS PURE PIMPERNEL Tapeta PURE PIMPERNEL 216538, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE PIMPERNEL 216538, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE PIMPERNEL 216538, kolekce PURE MORRIS
Pure-Pimpernel_01.jpg
Pure-Pimpernel.jpg

Tapeta PURE PIMPERNEL. Navržena v roce 1876. Ikdyž je přemalována do tónů měkkých akvarelů, stále působí čistě a zachovává veškeré původní detaily. Barvy: bílá, zlatá a odstíny šedé. 1 role - 0,68 x 10 m. Vzor se opaku po 64 cm. Detailní informace

Cena s DPH 3 380 Kč
Cena bez DPH 2 793 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu MOR_216538

Detailní popis Tapeta PURE PIMPERNEL 216538, kolekce PURE MORRIS

William Morris věřil, že každý má právo na krásný dům. Proto jeho luxusní díla působí nadčasově a obdivuhodně i v současné době. Své místo najdou v rodinných domech, velkých venkovských domech a butikových hotelích po celém světě.  


Kolekce PURE MORRIS – SEVERNÍ TAPETY zachycují houževnatost dramatické krajiny Islandu. Dech beroucí kolekce dosahuje měkkých mlhavých břehů, kde se jemné akvarelové tóny setkávají s jemnými slídovými povrchovými úpravami. Neutrální barevná paleta poukazuje na podstatu islandských dobrodružství a vášeň Williama Morrise pro tuto zemi.


Toto zboží je vyrobeno na zakázku a podléhá tedy Smlouvě o dílo. Dle platných obchodních podmínek není možné jej vrátit bez udání důvodů ve stanovené lhůtě 14 dnů od zakoupení výrobku. Při objednání zboží požadujeme zálohu 100%.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Tapeta PURE PIMPERNEL 216538, kolekce PURE MORRIS

Barva béžová
Vzor květinový vzor
Materiál vlies

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail