Úvod TAPETY MORRIS & CO PURE MORRIS PURE HONEYSUCKLE & TULIP Tapeta PURE HONEYSUCKLE & TULIP 216524, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE HONEYSUCKLE & TULIP 216524, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE HONEYSUCKLE & TULIP má původ svého designu v 19.století. Směs tulipánů v rostlinné změti s použitím modré barvy, která přechází do chladné šedé působí studeným dojmem. 1 role 0,68 x 10 m. Vzor se opakuje po 64 cm. Detailní informace

Cena s DPH 3 940 Kč
Cena bez DPH 3 256 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu MOR_216524

Detailní popis Tapeta PURE HONEYSUCKLE & TULIP 216524, kolekce PURE MORRIS

William Morris věřil, že každý má právo na krásný dům. Proto jeho luxusní díla působí nadčasově a obdivuhodně i v současné době. Své místo najdou v rodinných domech, velkých venkovských domech a butikových hotelích po celém světě.  


Kolekce PURE MORRIS – SEVERNÍ TAPETY zachycují houževnatost dramatické krajiny Islandu. Dech beroucí kolekce dosahuje měkkých mlhavých břehů, kde se jemné akvarelové tóny setkávají s jemnými slídovými povrchovými úpravami. Neutrální barevná paleta poukazuje na podstatu islandských dobrodružství a vášeň Williama Morrise pro tuto zemi.


Toto zboží je vyrobeno na zakázku a podléhá tedy Smlouvě o dílo. Dle platných obchodních podmínek není možné jej vrátit bez udání důvodů ve stanovené lhůtě 14 dnů od zakoupení výrobku. Při objednání zboží požadujeme zálohu 100%.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Tapeta PURE HONEYSUCKLE & TULIP 216524, kolekce PURE MORRIS

Barva multicolor
Vzor květinový vzor
Materiál vlies

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail