Úvod TAPETY MORRIS & CO PURE MORRIS PURE DOVE & ROSE Tapeta PURE DOVE & ROSE 216520, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE DOVE & ROSE 216520, kolekce PURE MORRIS

Tapeta PURE DOVE & ROSE 216520, kolekce PURE MORRIS
dove-and-Rose.jpg

Tapeta PURE DOVE & ROSE s motivem holubic a růží. Je zpracována hlubotiskem, kdy dochází ke zvýraznění jedné barvy a ostatní působí jemným ombré efektem. Barvy: dominantní stříbrná, dále šedá a bílá. 1 role - 0,68 x 10 m. Opakuje se po 45,7 cm. Detailní informace

Cena s DPH 3 380 Kč
Cena bez DPH 2 793 Kč
 Ks
Dostupnost 3 - 5 týdnů
Kód produktu MOR_216520

Detailní popis Tapeta PURE DOVE & ROSE 216520, kolekce PURE MORRIS

William Morris věřil, že každý má právo na krásný dům. Proto jeho luxusní díla působí nadčasově a obdivuhodně i v současné době. Své místo najdou v rodinných domech, velkých venkovských domech a butikových hotelích po celém světě.  


Kolekce PURE MORRIS – SEVERNÍ TAPETY zachycují houževnatost dramatické krajiny Islandu. Dech beroucí kolekce dosahuje měkkých mlhavých břehů, kde se jemné akvarelové tóny setkávají s jemnými slídovými povrchovými úpravami. Neutrální barevná paleta poukazuje na podstatu islandských dobrodružství a vášeň Williama Morrise pro tuto zemi.


Toto zboží je vyrobeno na zakázku a podléhá tedy Smlouvě o dílo. Dle platných obchodních podmínek není možné jej vrátit bez udání důvodů ve stanovené lhůtě 14 dnů od zakoupení výrobku. Při objednání zboží požadujeme zálohu 100%.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Tapeta PURE DOVE & ROSE 216520, kolekce PURE MORRIS

Barva multicolor
Vzor damaškový vzor
Materiál vlies

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail