Úvod BYTOVÉ VŮNĚ VONNÉ TYČINKY Stojan na vonné tyčinky ve tvaru loďky bílá

Stojan na vonné tyčinky ve tvaru loďky bílá

Nezbytný doplněk pro pálení vašich oblíbených vonných tyčinek v jednoduchém elegantním provedení z bílé, lesklé glazované keramiky. Stylový a zároveň praktický stojan ve tvaru loďky zachytí odpadající popel z tyčinek a zároveň dozdobí váš interiér. Detailní informace

Cena s DPH 250 Kč
Cena bez DPH 207 Kč
 Ks
Dostupnost 9 ks
Kód produktu AB_QAC03
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
1 ks
dodání: ihned
Prodejna Palladium:
8 ks
dodání: ihned

Detailní popis Stojan na vonné tyčinky ve tvaru loďky bílá

Víte, že vůně kolem nás harmonizují naše tělo, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity pohody a radosti?

Ponořte se do světa krásných vůní s prémiovými vonnými tyčinkami od Ashleigh & Burwood London a vytvořte si kouzelnou, provoněnou atmosféru kolem vás.
Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Tyčinky se tradičně používají při chrámových obřadech, kde slouží jako oběť bohům, nebo při meditacích. V západním světě jsou vonné tyčinky ceněné především pro své aromaterapeutické účinky, které mají celou řadu pozitivních účinků na váš psychický stav. Zaposlouchejte se do vaší oblíbené hudby nebo ticha, zapalte vonné tyčinky a uvolněte se na maximum.

Jak používat vonné tyčinky

  • Tyčinku umístěte do stojánku, který nabízíme v černé i bílé barvě, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se po chvíli doutnání začne linout světlý neštiplavý dým, který provoní vaše okolí.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Novinky na e-mail