Úvod KOUPELNA KOSMETIKA PĚNA DO KOUPELE Pěna do koupele Mandarin & Sicilian Bergamot 500 ml

Pěna do koupele Mandarin & Sicilian Bergamot 500 ml

Luxusní pěna do koupele Mandarin & Sicilian Bergamot 500 ml. Krásná vůně se mísí s esenciálními oleji. Koupel s touto pěnou okouzlí vaše smysly. Chrání pokožku a zanechávají tělo měkké a zářící. Detailní informace

Cena s DPH 1 100 Kč
Cena bez DPH 909 Kč
 Ks
Dostupnost 3 ks
Kód produktu AH_ABM72
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
1 ks
dodání: ihned
Prodejna Palladium:
2 ks
dodání: ihned

Detailní popis Pěna do koupele Mandarin & Sicilian Bergamot 500 ml

Mandarin - sladký cittusový olej s květinovými tóny. Inspirován pozitivní energií. Čistá a svěží vůně pomáhá zlepšovat náladu a obnovovat rovnováhu.


Sicilský Bergamot - z kůry malého zeleného citrusového ovoce. Bergamotový olej je přirozeně uspokojující, čímž podporuje důvěru a jasnost myšlení.


Vyrobeno pomocí nejjemnějších vůní, esenciálních olejů a organických látek. Bez umělých barviv. Není testováno na zvířatech. Všechny produkty Abahna jsou zcela bez parabenů, SLS a SLES.


Ve starověkém Egyptě, Řecku a Římě byly očistné vlastnosti uctívány posvátnými praktikami, zatímco v celé Asii a Africe speciálními obřady uctívali životodárné síly. 
Ve všech těchto tradicích byly aromatické oleje a přírodní výtažky použity pro zdraví, krásu a emocionální  blaho. Božsky vonící a plné relaxačních vlastností se tyto přípravky staly inspirací pro kosmetikuu Abahna. 
Vychutnejte si luxusní zážitek z koupele.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Speciální nabídky

Novinky na e-mail