Úvod O produktech

Jak správně používat naše produkty

Vše o katalytických lampách

Vše o katalytických lampách

Katalytické lampy pocházejí z roku 1898, kdy francouzský lékárník Berger vytvořil katalytický spalovací systém k dezinfekci vzduchu v nemocnicích. Původní modely byly vyrobeny ze skla nebo z křišťálu a fungovaly na stejné bázi jako dnes - rozptylu katalytickým spalováním.

Vše o svíčkách

Vše o svíčkách

V našich obchodech ? la Maison najdete skvělé vonné svíčky od značek Ashleigh Burwood London nebo Move, ale hledáte-li opravdu luxusní a designové svíčky, vyzkoušejte naši vlastní kolekci svíček ? la Maison.

Vše o aromadifuzérech

Vše o aromadifuzérech

Přírodní vonné aroma difuzéry jsou příjemnou formou osvěžení Vašeho interiéru. Fungují na bázi odpařování - jsou statickým osvěžovačem vzduchu.

V našem portfoliu najdete především aroma adifuzéry od anglické firmy Ashleigh & Burwood London nebo vonné aromadifuzéry naší vlastní řady ? la Maison.

Peřiny Christian Fischbacher

Peřiny Christian Fischbacher

V noci spíme 6 – 8 hodin, ale jen po dobu 1 hodiny spíme hlubokým spánkem – nejdůležitějším k regeneraci těla. To je důvod, proč je spánek tak důležitý pro každého a proč je důležité správně vybrat přikrývku se správnou hmotností a hřejivostí právě pro Vás. Pro správný výběr přikrývky jsou důležité dva parametry: správný druh výplně a hřejivost. 

Polštáře Christian Fischbacher

Polštáře Christian Fischbacher

Polštáře by měly sloužit k podpoře hlavy a ulevit tak zátěži páteře a krku. Rozlišujeme několik stylů spánku – na zádech, na bocích a na břiše. Protože optimální pevnost a nosnost polštáře záleží na spacích zvycích každého zákazníka, vytvořili jsme řadu polštářů, která uspokojí každého.

TAPETY

TAPETY

Vzorníky linteriérových látek a tapet  si můžete prohlédnout na našem showroomu v New Living Center na Praze 5, Šafránkova 1. 

V případě vašeho zájmu o jakékoli produkty našich značek vám rádi poskytneme další informace na +420 720 994 686, nebo na e-mailu atelier@alamaison.cz

Speciální nabídky