Úvod Novinky

RSSRSS

Novinky

OTVÍRACÍ DOBA V PRŮBĚHU VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

28.12.2020 21:16

Vážení zákazníci,

aktuálně je náš obchod a showroom uzavřen, stejně tak jako výdej e-shopu. Od 4.1.2021 můžete opět vyzvedávat svoje e-shopové objednávky, nebo si sjednat individuální schůzku na našem showroomu. K dispozici vám budeme od pondělí do pátku od 9 do 16 hodin na základě předchozí telefonické dohody na adrese Šafránkova 1, Praha 5 - New Living Center. Telefon showroom 720 994 686, e-mail safrankova@alamaison.cz. 

TAPETY PHILLIP JEFFRIES

05.11.2020 20:44

TAPETY PHILLIP JEFFRIES

V tapetách PHILLIP JEFRIESS vždycky najdeme inspiraci i řešení pro náročné klienty. Na showroomu À la Maison si můžete v jejich vzornících listovat dlouhé hodiny, je jich opravdu hodně.

MISSONI HOME - nová kolekce tapet

Konečně do našeho showroomu dorazil nový vzorník interiérových tapet z kolekce MSSONI HOME, který jsme viděli v lednu 2020 na veletrhu HEIMTEXTIL. Kolekce MISSONI HOME jsou vždycky plné osvěžujících barev a vzorů. Kromě tapet si můžete na našem showroomu vybrat dekorační polštáře, přehozy, ložní prádlo, ručníky, interiérové textilie a doplňky.  Přijďte se k nám podívat, velmi rádi vám ukážeme i naše další značky. 

ROZŠÍŘENÍ SHOWROOMU À LA MAISON V NEW LIVING CENTER

Je nám potěšením pozvat vás do našeho upraveného a rozšířeného showroomu v NEW LIVING CENTER.  V přízemí tohoto skvělého nákupního domu plného interiérové inspirace  jsme zvětšili naše prostory na téměř 400 metrech čtverečních. Najdete u nás největší nabídku tapet, interiérových textilií, bytových doplňků a interiérových vůní, v nabídce již dlouhodobě máme postele a matrace vyráběné na zakázku, nově u nás najdete také nábytek skvělé italské značky ULIVI. 

Tapety AUTOMOBILI LAMBORGHINI

Pro milovníky rychlých a ikonických vozů LAMBORGHINI máme skvělou zprávu, tedy že je možné použít tapety této značky do svých pracoven, kanceláří, nebo možná i garáží…

Tapety COCA-COLA

14.02.2020 09:15

Tapety COCA-COLA

Exkluzivní tapety vytvořené ve spolupráci se značkou Coca-Cola.

Nová kolekce MISSONI HOME

05.02.2020 08:51

Nová kolekce MISSONI HOME

Polštáře, čalouněná křesla a taburety značky MISSONI HOME

Nová kolekce OSBORNE & LITTLE ARGENTARIO

Luxusní tapety z nové kolekce ARGENTARIO

Nová kolekce ručníků DENIM

Něměcká značka MŐVE představuje zbrusu novou kolekci DENIM.

Otevření nového terminálu Jana Kašpara na letišti v Pardubicích

Podívejte se, jak jsme otevírali nový terminál na letišti v Pardubicích. 

Speciální nabídky