Úvod MATRACE

KVALITNÍ MATRACE MATERASSO

Vysoce kvalitní matrace od tradičního výrobce firmy Materasso. Důraz je kladen především na výběr kvalitních materiálů. Najdete u nás výběr ze širokého sortimentu provedení, variant a rozměrů, včetně výroby matrací na míru. Je velmi důležité, komu je matrace určená. Jinou vybíráme pro děti, jinou pro dospělého a jinou pro seniora. Pro nás je prioritou, aby matrace vyhovovaly i těm nejnáročnějším požadavkům. Naše matrace vám zaručí kvalitní a hluboký spánek. Ráno se budete probouzet do nového dne odpočatí a plní energie.

Spánkem strávíme až třetinu dne, proto výběru matrace věnujte dostatečnou pozornost a čas. Jedná se o dlouhodobou záležitost pro vás samotné a pro vaše zdraví. Rádi bychom vás upozornili na možnost zapůjčení matrací na dobu jednoho týdne. Pro více informací nás kontaktujte na čísle +420 720 994 686 nebo e-mailu info@alamaison.cz

Hygiena lůžka je také velmi důležitá a ovlivňuje kvalitu spánku. Matrace by měla zajistit dobré provzdušnění a odvod vlhkosti. Potah by měl být z materiálu, který je pratelný minimálně na 60°C, což je teplota, při které zahubíte roztoče a další mikroorganismy. 

Delší životnost matrací vám zaručí matracové chrániče. Jejich nabídku naleznete zde.

Taštičkové matrace jsou pružinové matrace. Jsou charakteristické jádrem z ocelových pružin, kdy je každá zvlášť zabalena do své taštičky z netkané textilie. Vysoký počet jednotlivýh taštiček naprosto ideálně kopíruje partie těla a umožňuje tak optimální rozložení hmotnosti. Jsou velmi vzdušné a tím si udržují vysokou hygienu po celou dobu své životnosti.

Pěnové matrace jsou nejrozšířenějším druhem matrací u nás. Vyrábí se z několika druhů pěn. Mezi běžně používané materiály patří PUR - polyuretanová pěna. Další jsou matrace z paměťové pěny. Dokonale kopírují tvar těla a při spánku poskytují nejvyšší podporu a komfort. Mají výbornou elasticitu, provzdušnění, výbornou stálost tvaru a dobrou podporu páteře. 

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Speciální nabídky

Novinky na e-mail