Úvod KOUPELNA KOUPELNOVÉ PŘEDLOŽKY JEDNOBAREVNÉ MARBLE MARBLE koupelnová předložka 60x100 cm sněhová/arktická +

MARBLE koupelnová předložka 60x100 cm sněhová/arktická +

Kolekci MARBLE krásně doplňuje střapatá koupelnová předložka 60x100 cm, která se také vyrábí ve dvou barevných variantách: sněhová s arktickou nebo stříbřitou. Detailní informace

Cena s DPH 3 800 Kč
Cena bez DPH 3 141 Kč
 Ks
Dostupnost 1 ks
Kód produktu M_4_2270_051_060100
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
1 ks
dodání: ihned

Detailní popis MARBLE koupelnová předložka 60x100 cm sněhová/arktická +

Tato kolekce je pojmenována po mramoru, materiálu, který je 120 milionů let starý. Jeho barva a textura se může znatelně lišit podle toho, z jaké země pochází. Jeden z nejznámějších typů je bílý mramor Carrara z Toskánska, který se podle historických pramenů poprvé těžil už v sedmém století před naším letopočtem na řeckém ostrově Paros. Když o mramoru slyšíme, hned nám vytanou na mysl hladké bílé sochy Michelangela.

Tento materiál bývá nejčastěji využíván v interiérovém designu a je pro to jeden velmi specifický důvod. Mramor nás v čase odnáší do starověkých dob a vyvolává pocit trvalosti.

Značka Möve proto téma mramoru šikovně zvolila pro svou kolekci MARBLE pro rok 2017. Ilustrují to ručníky i osušky, obojí ve dvou barevných kombinacích: sněhová/stříbřitá (ve stylu italského mramoru Carrara) a sněhová/arktická (ve stylu finského mramoru Kittilä). Hebká velurová plážová osuška ve stejném mramorovém designu je navíc dostupná i v komfortní velikosti 80x180 cm. Kolekce dále obsahuje měkkou střapatou předložku do koupelny (60x100 cm), kterou také nabízíme ve výše zmíněných barevných kombinacích.

Značka möve nabízí melírovanou řadu ručníků a osušek, která jde velmi dobře dohromady s jakýmkoli mramorovým designem. Kolekci doplňuje středně dlouhý unisex župan se šálovým límcem se stejným vzorem a ve velikostech XS-XL. Překrásnou řadu ladících doplňků naleznete mezi sériemi doplňků GLASS a MARBLE.

Proč zvolit tuto kolekci?

Přírodou inspirovaná tematická kolekce ve dvou barevných kombinacích
Dostupné jsou ručníky, osušky a velká plážová osuška
Gramáž 530 g/m2 (v případě ručníků)
Koupelnová předložka SUPERWUSCHEL ručníky perfektně doplňuje
Dále v nabídce: unisex vzorovaný župan se šálovým límcem či měkká a střapatá koupelnová předložka

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Speciální nabídky