Úvod PRESS ROOM Tiskové zprávy MÖVE PIQUÉE - ručník oblíbené v evropských přímořských státech

MÖVE PIQUÉE - ručník oblíbené v evropských přímořských státech

MÖVE PIQUÉE - ručník oblíbené v evropských přímořských státech

Kolekci Möve Piquée charakterizuje klasický vaflový vzor, který je velmi oblíbený v Evropských státech obklopených mořem, jako je Itálie, Španělsko nebo Francie.

Všude tam se tyto ručníky staly naprostým hitem. Zvláště proto jak jsou lehké a příjemné na dotek, rychle schnou, ale i velmi dobře sají vodu. I když na první pohled působí velmi jednoduše, tak vaflový vzor, kterým oplývají, jim dodává značně elegantní vzhled.

Německá značka Möve pro vás přichystala kolekci Piquée samozřejmě jen z té nejlepší 100% bavlny a rovnou ve třech barevných provedeních snow, cashmere a graphit. O velikostech 40x70cm, 50x100cm, 70x140cm a také v podobě županů s kapucí až do velikosti XL.

Na samý závěr malá zajímavost, která je s kolekcí Piquée spjatá. Vaflový vzor kolekce při utírání stimuluje pokožku a pomáhá jejímu prokrvení. Stimulujte spolu s námi všechny své smysly a přijďte si pro novou kolekci ručníků k nám do našich obchodů ? la Maison v pražkých nákupních centrech Palladium a Centrum Chodov, nebo nakupujte přímo na e-shopu www.alamasion.cz

Speciální nabídky

Novinky na e-mail