Úvod KOUPELNA ŽUPANY SAUNOVÉ KILTY A SÁRONGY SUPERWUSCHEL Froté kilt SUPERWUSCHEL šedý vel. 48-56

Froté kilt SUPERWUSCHEL šedý vel. 48-56

Tato kolekce nabízí skvělou kvalitu a atraktivní barvy pro vaše koupelny. Na dotek velmi jemné ručníky jsou při utírání velmi šetrné k vaši pokožce. Kvalitní bavlna a vysoká gramáž 530 g/m2, jim dodává skvělé absorpční vlastnosti a stálobarevnost. Detailní informace

Cena s DPH 1 200 Kč
Cena bez DPH 992 Kč

Produkt již bohužel není dostupný

Dostupnost 2 - 4 týdny
Kód produktu M_2_7485_0536_850_048056

Detailní popis Froté kilt SUPERWUSCHEL šedý vel. 48-56

Řada SUPERWUSCHEL se vyrábí od samého počátku v Německu, a je nepostradatelnou součástí nabídky již od roku 1975. Produkce řady se nese v duchu charakteristické německé odbornosti a díky tomu je považována za kultovní klasiku. Po několik desetiletí tato řada určovala standardy kvality ostatních žakárových kolekcí značky Möve, a dá se s nimi také ideálně kombinovat. Ručníky z řady SUPERWUSCHEL jsou navíc doplněny o nadčasové maličkosti, které dodávají této řadě na jedinečnosti: charakteristický dutý lem, vyšitý symbol značky Möve v odpovídající barvě nebo kvalitní závěsné poutko. Výjimečně široká škála barev nyní obsahuje 20 klasických i moderních odstínů.

Na jaře 2017 bude kolekce SUPERWUSCHEL uvedena na trh s další inovací. Na nejnovější úroveň kvality, které bylo dosaženo nepřetržitým vývojem a kterou ztělesňuje nebývalá jemnost textury a úžasný objem smyček, mělo vliv hned několik faktorů. Dále jsme kolekci obohatili o sedm novým překrásných barev.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Speciální nabídky

Novinky na e-mail