Úvod BYTOVÉ VŮNĚ AROMALAMPY ESENCIÁLNÍ OLEJE DO AROMALAMP KVĚTINOVÉ A SLADKÉ Esenciální olej TROPICAL GARDEN (tropická zahrada)

Esenciální olej TROPICAL GARDEN (tropická zahrada)

Nádech zeleně a dřevin se snoubí s mořskými tóny, dohromady je propojují zelené listy, černý pepř a tím tvoří jedinečnou vůni, kterou změkčují lahodné tóny citrusů, jasmínových květů a konvalinky, zakončené jemným nádechem cedrového dřeva. Detailní informace

Cena s DPH 130 Kč
Cena bez DPH 107 Kč
 Ks
Dostupnost 6 ks
Kód produktu AB_ABFO153
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
0 ks
Prodejna Palladium:
6 ks
dodání: ihned

Detailní popis Esenciální olej TROPICAL GARDEN (tropická zahrada)

Vonné oleje příjemně provoní vaše okolí a zároveň pozitivně ovlivní vaši náladu. Obklopte se vonnými esencemi doma, v kanceláři nebo v autě.

  • Vonné esence působí pozitivně na vaši psychickou stránku.
  • Zlepší vaše pracovní výkony, dodají chybějící energii a oddálí únavu při zdlouhavých jednáních.
  • Během dlouhých jízd v autě vám pomohou udržet koncentraci a zmírní stres.

Jak vonné oleje používat

  • Vonné oleje od Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, obsahují velké množství vonných esencí, a tak váš interiér intenzivně provoní na dlouhou dobu.
  • Stačí nakapat 2-3 kapky vonného oleje do aromalampy a během chvilky se ocitnete v provoněné oáze plné klidu. Spojení aromaterapie a vašeho oblíbeného oleje vám vykouzlí uvolňující, hřejivou atmosféru s pohledem na plápolající svíčku.
  • Vonný olej je možné nakapat i na vonné bylinné směsi, tzv. potpourri, nebo na papírový kapesník či ubrousek a vhodně umístit do prostoru, což oceníte při dlouhé jízdě autem.
  • Oleje je možné použít i do sonických aromadifuzérů. Vzhledem k jejich složení mohou způsobovat větší nános olejových usazenin na dně vodní nádrže a elektrický difuzér je třeba častěji čistit.

Ashleigh & Burwood představili vonné oleje ve své nabídce v roce 1993 jako svůj vůbec první produkt. Vonné oleje prodávané v malých 12ml lahvičkách jsou tradičním produktem na trhu s bytovými vůněmi a dodnes se drží na špičce nejprodávanějších artiklů této značky.

Nahoru

Zobrazit technické informace »

Parametry Esenciální olej TROPICAL GARDEN (tropická zahrada)

Typ vůně svěží a přírodní

Nahoru

Zobrazit detailní informace »

Speciální nabídky

Novinky na e-mail