Úvod BYTOVÉ VŮNĚ AROMA DIFUZÉRY ABAHNA DIFUZÉRY 200 ml Difuzér Frangipani & Orange Blossom 200 ml

Difuzér Frangipani & Orange Blossom 200 ml

Vychutnejte si vůni Frangipani & Orange Blossom s luxusními difuzéry Abahna. Je dodáván ve stylové skleněné lahvičce a plný krásného vonného oleje, který jemně voní až po dobu 4 měsíců. Objem 200 ml. Dodáváno včetně náplně. Detailní informace

Cena s DPH 1 300 Kč
Cena bez DPH 1 074 Kč
 Ks
Dostupnost 5 ks
Kód produktu AH_ABO41
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
2 ks
dodání: ihned
Prodejna Palladium:
3 ks
dodání: ihned

Detailní popis Difuzér Frangipani & Orange Blossom 200 ml

Frangipani - patří mezi naše nejžádanější květinové vůně. Je opojná, měkká a svěží. Přináší teplou exotickou vůni plnou hřejivého slunce a květů orchideje. Orange Blossom představuje hřejivé růžové dřevo, bergamot a spoustu ryzí pomerančové absolue, která připomíná léto v plném květu. Stejně jako v přírodě tyto opojná vůně vydrží velmi dlouho. Směs slané sladkosti a květů pomerančového háje se skvěle hodí k vytvoření vůně, o které je známo, že obnovuje, uklidňuje a podporuje skvělý vnitřní klid.


Difuzéry Abahna naplní váš domov evokujícími vůněmi. Vytvoří jedinečnou a voňavou atmosféru ve kterékoliv místnosti. Nejjemnější aromatické oleje jsou nepřetržitě uvolňovány přes svazek přírodních tyčinek. Vaším domovem se ponesou vznešené vůně po celý den i večer.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

Mohlo by Vás také zajímat

Speciální nabídky

Novinky na e-mail