Úvod BYTOVÉ VŮNĚ VONNÉ SVÍČKY ESCAPOLOGY +++Svíčka EGYPTIAN COTTON doba hoření 40 hodin (ESCAPOLOGY)

+++Svíčka EGYPTIAN COTTON doba hoření 40 hodin (ESCAPOLOGY)

Oživte své smysly a dovolte svěží jarní vůni EGYPTIAN COTTON něžně provonět atmosféru kolem vás. Tato vůně s tóny jasmínu, růže a ylang ylang se základem santalu a vanilky vám připomene čerstvou vůni prostěradla vlajícího v mírném vánku za slunečného dne. Detailní informace

Cena s DPH 590 Kč
Cena bez DPH 488 Kč

Produkt již bohužel není dostupný

Dostupnost Na dotaz
Kód produktu AB_ELYCAN01
Dostupnost
Hlavní sklad - eshop:
0 ks
Prodejna Palladium:
0 ks

Detailní popis +++Svíčka EGYPTIAN COTTON doba hoření 40 hodin (ESCAPOLOGY)

Luxusní kolekce ESCAPOLOGY od Ashleigh & Burwood London přináší ohromující sbírku sofistikovaných vůní, důmyslně sestavených z přírodních esencí pocházejících z nejkrásnějších koutů celého světa, které vás provedou smyslně voňavou cestou za poznáním.

Kam se schováte, když chcete uniknout ruchu velkoměsta? Inspirujte se jedním z nejvíce okouzlujících míst na světě - Egyptem. Vůně EGYPTIAN COTTON umožní svěžímu jarnímu vánku něžně vklouznout do vašeho domova, kde vám připomene aroma sušícího se prádla na sluncem zalité zahradě.

Složení vůně:

  • Hlava – bergamot, bílý pepř
  • Srdce – jasmín, kosatec
  • Základ – vetiver, mošus

Tato luxusní svíčka je ručně odlévaná do elegantně zdobené dózy z mléčného skla, které zároveň ochrání váš nábytek před vyteklým voskem. Díky kvalitnímu bavlněnému knotu je doba použití až 40 hodin.

Speciální nabídky

Novinky na e-mail